ÖzekWeb - Anasayfa
 

Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

 

ÖzekWeb, Afyonkarahisar'da hizmet vermektedir.

Kuruluş amacı yüksek kalitede kurumsal internet web hizmetleri sağlamak olan ÖzekWeb, 10 seneyi aşkın süredir müşteri odaklı ve tam verimlilik esaslı bir çalışma sistemi içerisinde, aşağıdaki konularda faaliyet göstermektedir;

* Html veya interaktif web tasarımı,

* Web ve e-posta barındırma,

* İçerik oluşturma hizmetleri,

* Web sayfa içerik güncelleme, takip ve destek hizmetleri,

* Domain (alan adı) tescil ve takibi,

* Arama motoru optimizasyonu,

* Sosyal medya işlemleri.

* İnternet tanıtım

 

Bizim için verimlilik, kalite, süreklilik, istikrar, sürat ve güven esastır

Afyonkarahisar ilinde, alanında en yetkin ve deneyimli firmalardan birisi olan ÖzekWeb, Afyon'daki web tasarım firmaları arasında en köklü şirkettir. ÖzekWeb, kurulduğu günden bugüne, Afyonkarahisar'da küçük ve orta büyüklükte işletmelerden ulusal hale gelmiş dev şirketlere uzanan geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Öncelikli amacımız müşterilerimizin sunduğumuz hizmetlerden mümkün olan en yüksek verimi sağlamaları, müşterilerimizin domainlerini ve web sitelerini en güvenilir şekilde takip ederek hizmette sürekliliği sağlamaktır.

ÖzekWeb, geliştirdiği projelerde düşük maliyetler ile yüksek performans ve güvenlik sağlayan açık kaynak kodlu yazılımlar kullanmayı tercih etmekte ve kullanımını desteklemektedir.

* * * * * * * * * * * 

İNTERAKTİF DEMO SİTELERİMİZ

Yönetici panelli, interaktif, sizlerin de istediğiniz zaman güncelleme yapabileceğiniz, sayfa, yazı, resim ekleyebileceğiniz web sitelerimizin demoları ve örnek panelleri için aşağıdaki linki tıklayınız:

www.ozekweb.com/demolar.html

Açıklamalar, demo sayfamızın alt kısmında yapılmıştır.

 

Detay için bize ulaşınız.

 

Web: www.ozekweb.com

 

E-Posta: ozeknet@gmail.com

 

Gsm: 0543 865 29 05